ZPRAVODAJSTVÍ

Adámek se setkal s Hniličkou, Jeseník má šanci mít svůj zimní stadión

11. září 2018, 15:00, redakce, placená reklama
Adámek se setkal s Hniličkou, Jeseník má šanci mít svůj zimní stadión Šumperk, Praha – Na jednání do Prahy s vládním zmocněncem pro sport Milanem Hniličkou se vydal šumperský rodák a v současné době kandidát do Senátu ČR za Šumpersko a Jesenicko Miroslav Adámek. Hniličkovi se myšlenka vybudovat v Jeseníku zimní stadión líbí a chce ji podpořit.

 „S Milanem Hniličkou, kterého sportovní fandové znají spíše jako skvělého hokejového brankáře a olympijského vítěze z Nagana, než coby politika, jsem se setkal právě kvůli podpoře sportu na Šumpersku a Jesenicku, abych dostál svým slibům, které lidem v těchto dnech dávám,“ říká Miroslav Adámek. V jeho seznamu priorit, které by jako senátor v budoucnosti chtěl řešit, je totiž vybudování zimního stadiónu a vysoké školy v Jeseníku, zaměřené na horské sporty. „Milan Hnilička považuje myšlenku na zimní stadión v Jeseníku za naprosto reálnou, chce ji projednat s českým hokejovým svazem. Slíbil mi v prosazování této vize podporu. Záležet bude především na postoji samotného města, jestli nám půjde naproti,“ dodal Adámek. Kandidát na post senátora za Šumpersko a Jesenicko tak získal v Milanu Hniličkovi silného spojence.

Miroslav Adámek vyjednal s Milanem Hniličkou příslib vládní podpory pro stavbu zimního stadionu v Jeseníku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru