ZPRAVODAJSTVÍ

Adámek se setkal s Hniličkou, Jeseník má šanci mít svůj zimní stadión

11. září 2018, 15:00, redakce, placená reklama
Adámek se setkal s Hniličkou, Jeseník má šanci mít svůj zimní stadión Šumperk, Praha – Na jednání do Prahy s vládním zmocněncem pro sport Milanem Hniličkou se vydal šumperský rodák a v současné době kandidát do Senátu ČR za Šumpersko a Jesenicko Miroslav Adámek. Hniličkovi se myšlenka vybudovat v Jeseníku zimní stadión líbí a chce ji podpořit.

 „S Milanem Hniličkou, kterého sportovní fandové znají spíše jako skvělého hokejového brankáře a olympijského vítěze z Nagana, než coby politika, jsem se setkal právě kvůli podpoře sportu na Šumpersku a Jesenicku, abych dostál svým slibům, které lidem v těchto dnech dávám,“ říká Miroslav Adámek. V jeho seznamu priorit, které by jako senátor v budoucnosti chtěl řešit, je totiž vybudování zimního stadiónu a vysoké školy v Jeseníku, zaměřené na horské sporty. „Milan Hnilička považuje myšlenku na zimní stadión v Jeseníku za naprosto reálnou, chce ji projednat s českým hokejovým svazem. Slíbil mi v prosazování této vize podporu. Záležet bude především na postoji samotného města, jestli nám půjde naproti,“ dodal Adámek. Kandidát na post senátora za Šumpersko a Jesenicko tak získal v Milanu Hniličkovi silného spojence.

Miroslav Adámek vyjednal s Milanem Hniličkou příslib vládní podpory pro stavbu zimního stadionu v Jeseníku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.