ZPRAVODAJSTVÍ

Adámek se setkal s Hniličkou, Jeseník má šanci mít svůj zimní stadión

11. září 2018, 15:00, redakce, placená reklama
Adámek se setkal s Hniličkou, Jeseník má šanci mít svůj zimní stadión Šumperk, Praha – Na jednání do Prahy s vládním zmocněncem pro sport Milanem Hniličkou se vydal šumperský rodák a v současné době kandidát do Senátu ČR za Šumpersko a Jesenicko Miroslav Adámek. Hniličkovi se myšlenka vybudovat v Jeseníku zimní stadión líbí a chce ji podpořit.

 „S Milanem Hniličkou, kterého sportovní fandové znají spíše jako skvělého hokejového brankáře a olympijského vítěze z Nagana, než coby politika, jsem se setkal právě kvůli podpoře sportu na Šumpersku a Jesenicku, abych dostál svým slibům, které lidem v těchto dnech dávám,“ říká Miroslav Adámek. V jeho seznamu priorit, které by jako senátor v budoucnosti chtěl řešit, je totiž vybudování zimního stadiónu a vysoké školy v Jeseníku, zaměřené na horské sporty. „Milan Hnilička považuje myšlenku na zimní stadión v Jeseníku za naprosto reálnou, chce ji projednat s českým hokejovým svazem. Slíbil mi v prosazování této vize podporu. Záležet bude především na postoji samotného města, jestli nám půjde naproti,“ dodal Adámek. Kandidát na post senátora za Šumpersko a Jesenicko tak získal v Milanu Hniličkovi silného spojence.

Miroslav Adámek vyjednal s Milanem Hniličkou příslib vládní podpory pro stavbu zimního stadionu v Jeseníku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.