ZPRAVODAJSTVÍ

Adámek se setkal s Hniličkou, Jeseník má šanci mít svůj zimní stadión

11. září 2018, 15:00, redakce, placená reklama
Adámek se setkal s Hniličkou, Jeseník má šanci mít svůj zimní stadión Šumperk, Praha – Na jednání do Prahy s vládním zmocněncem pro sport Milanem Hniličkou se vydal šumperský rodák a v současné době kandidát do Senátu ČR za Šumpersko a Jesenicko Miroslav Adámek. Hniličkovi se myšlenka vybudovat v Jeseníku zimní stadión líbí a chce ji podpořit.

 „S Milanem Hniličkou, kterého sportovní fandové znají spíše jako skvělého hokejového brankáře a olympijského vítěze z Nagana, než coby politika, jsem se setkal právě kvůli podpoře sportu na Šumpersku a Jesenicku, abych dostál svým slibům, které lidem v těchto dnech dávám,“ říká Miroslav Adámek. V jeho seznamu priorit, které by jako senátor v budoucnosti chtěl řešit, je totiž vybudování zimního stadiónu a vysoké školy v Jeseníku, zaměřené na horské sporty. „Milan Hnilička považuje myšlenku na zimní stadión v Jeseníku za naprosto reálnou, chce ji projednat s českým hokejovým svazem. Slíbil mi v prosazování této vize podporu. Záležet bude především na postoji samotného města, jestli nám půjde naproti,“ dodal Adámek. Kandidát na post senátora za Šumpersko a Jesenicko tak získal v Milanu Hniličkovi silného spojence.

Miroslav Adámek vyjednal s Milanem Hniličkou příslib vládní podpory pro stavbu zimního stadionu v Jeseníku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na koncert legendární kapely TŘI SESTRY, která v Zábřehu vystoupí 3. května. Odstartuje tam svoje letní turné s názvem Gambrinus 11 tour. Kapela v čele s Fanánkem přiveze všechny svoje pecky a zároveň písničky z nedávno vydaného alba Svobodu
ředkvičkám. Můžete být přitom, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:

Která kapela doprovodí TŘI SESTRY na jejich zábřežském koncertu?

1. žádná
2. E!E
3. Doctor P.P.

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna vyhráli: Jan Kastner ze Šumperka a Alfréd Schubert z Prahy. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den promítání v pokladně kina OKO.