SPORT

5. ročník závodu Kros AZ Ekothermu

17. září 2009, 00:00, rejdakce
5. ročník závodu Kros AZ Ekothermu Šumperk - Ve středu 16. Září 2009 se uskutečnil 5. ročník závodu Kros AZ Ekothermu, který je součástí oblíbené série Chlapácký běh.
Na 54 účastníků čekala náročná trať, která vedla od Sanatoria, přes výletní místo Tulinka do okolí kopce Kokeš. Letošním vítězem se stal Marek Procházka ze Šumperka, který 8 km dlouhou trať zvládl v čase 31:25.
 

Start kategorie Prcek

Pořadatele potěšil rekordní zájem o dětskou kategorii Prcek, kde se na start 2km závodu postavilo 24 závodníků, včetně nejmladší účastnice 5leté Hanky Vidrmanové.

Foto ze závodu si můžete prohlédnout na: http://www.azeko.cz/1381/sportovni-klub/.
 

Nejmladší účastník Hana Vidrmanová


Vítězný Marek Procházka v cíli

Výsledky Běh AZ Ekothermu :
Běh AZ Ekothermu - PDF
, Prcek, Superžebříček 2009, Chlapácký běh 2009


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).