KULTURA

4TET vyprodal zábřežský kulturák

31. října 2018, 10:00, kra
4TET vyprodal zábřežský kulturák Zábřeh – Gentlemani v cylindrech, kteří si říkají 4TET, přivezou do Zábřeha ve středu 31. října zbrusu novou verzi svého koncertního programu. Zájem o vstupenky je velký, kulturní dům hlásí: vyprodáno.

 „Lístky zmizely rychle, a to i v konkurenci koncertů Davida Kollera nebo kapely Horkýže Slíže, které se konají v témže týdnu,“ pochvaluje si Zdeněk David ze Zábřežské kulturní. Uskupení 4TET tvoří čtyři vynikající zpěváci. Rozdílné hlasy, dávající vzniknout tolik oblíbenému souzvuku, patří Jiřímu Kornovi, Jiřímu Škorpíkovi, Dušanu Kollárovi a Davidu Uličníkovi. Ti udivují publikum již více než jednu dekádu svými excelentními pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady.
„Novou koncertní verzi připravil stejný tvůrčí tým jako verze předešlé, je ovšem scénicky i obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky velmi kvalitní, precizní, a přitom osobitý projev celého ansámblu,“ dodal Zdeněk David. 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou pohádku ČERTÍ BRKO, kterou promítá šumperské kino OKO od 29. listopadu do 23. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Koho hraje Ondřej Vetchý v nové pohádce Čertí brko?

A) sluhu
B) knížete
C) lucifera

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele se zpěvačkou Live Foyn Friis, který se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro, vyhráli Alžběta Vévodová z Chromče, Marcela Haramiová ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína, Lenka Kubíčková z Mohelnice a Eva Valnohová ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).