KULTURA

4TET vyprodal zábřežský kulturák

31. října 2018, 10:00, kra
4TET vyprodal zábřežský kulturák Zábřeh – Gentlemani v cylindrech, kteří si říkají 4TET, přivezou do Zábřeha ve středu 31. října zbrusu novou verzi svého koncertního programu. Zájem o vstupenky je velký, kulturní dům hlásí: vyprodáno.

 „Lístky zmizely rychle, a to i v konkurenci koncertů Davida Kollera nebo kapely Horkýže Slíže, které se konají v témže týdnu,“ pochvaluje si Zdeněk David ze Zábřežské kulturní. Uskupení 4TET tvoří čtyři vynikající zpěváci. Rozdílné hlasy, dávající vzniknout tolik oblíbenému souzvuku, patří Jiřímu Kornovi, Jiřímu Škorpíkovi, Dušanu Kollárovi a Davidu Uličníkovi. Ti udivují publikum již více než jednu dekádu svými excelentními pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady.
„Novou koncertní verzi připravil stejný tvůrčí tým jako verze předešlé, je ovšem scénicky i obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky velmi kvalitní, precizní, a přitom osobitý projev celého ansámblu,“ dodal Zdeněk David. 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.