KULTURA

4TET vyprodal zábřežský kulturák

31. října 2018, 10:00, kra
4TET vyprodal zábřežský kulturák Zábřeh – Gentlemani v cylindrech, kteří si říkají 4TET, přivezou do Zábřeha ve středu 31. října zbrusu novou verzi svého koncertního programu. Zájem o vstupenky je velký, kulturní dům hlásí: vyprodáno.

 „Lístky zmizely rychle, a to i v konkurenci koncertů Davida Kollera nebo kapely Horkýže Slíže, které se konají v témže týdnu,“ pochvaluje si Zdeněk David ze Zábřežské kulturní. Uskupení 4TET tvoří čtyři vynikající zpěváci. Rozdílné hlasy, dávající vzniknout tolik oblíbenému souzvuku, patří Jiřímu Kornovi, Jiřímu Škorpíkovi, Dušanu Kollárovi a Davidu Uličníkovi. Ti udivují publikum již více než jednu dekádu svými excelentními pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady.
„Novou koncertní verzi připravil stejný tvůrčí tým jako verze předešlé, je ovšem scénicky i obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky velmi kvalitní, precizní, a přitom osobitý projev celého ansámblu,“ dodal Zdeněk David. 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Poslední díl série se jmenuje:

A) Avengers: Endgame
B) Avengers: Infinity War
C) Avengers: Intimity bar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volné vstupenky na velikonočně laděný den v šumperském muzeu ve čtvrtek 18.dubna od 9 do 16 hodin vyhráli: Lucie Šafářová z Brníčka a Lenka Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den konání akce na recepci muzea.