SPORT

37. ročník o Zlatý štít VOKD

15. února 2012, 13:51, téma GYMNASTIKA, rejdakce
37. ročník o Zlatý štít VOKD Šumperk / Ostrava - Závod ve sportovní gymnastice žákyň, juniorek a žen - 37. ročník o Zlatý štít VOKD – Memoriál M. Bernatíka - Ostrava 11.2.2012


Mimo závodní sezónu uspořádali činovníci klubu TJ VOKD Ostrava Poruba závod XXXVII. ročník o ZLATÝ ŠTÍT VOKD - MEMORIÁL M. BERNATÍKA. Ačkoliv gymnastky mají začátkem února ještě přípravné období, sjelo se do Ostravy poměrně široké a kvalitní startovní pole. Gymnastický klub Šumperk měl zastoupení ve všech kategoriích. Závod byl dvojbojem na bradlech a kladině.

V kategorii začínajících žákyň sbíraly své cenné závodní zkušenosti hned 4 závodnice GK Šumperk – Pavlů Michaela /6. místo/, Talandová Eliška /12. místo/, Hrozová Julie /17. místo/ a Stejskalová Ludmila /21. místo/.

 


Mezi mladšími žákyněmi získala za své pěkně předvedené sestavy stříbrnou medaili Veronika Veselá.


Velmi silná konkurence se sešla v kategorii starších žákyň. O to cennější je stříbrná medaile pro Marii Nevrklovou, která skončila těsně před svými oddílovými kolegyněmi Bárou Fricovou /3. místo/, Adélou Měrkovou /4. místo/ a Vendulou Měrkovou /5. místo/. Děvčata od sebe dělilo pouze pár desetin bodu. V této kategorii předvedla své gymnastické umění také Sabina Maršálková/11. místo/.

 

Výborné výkony předvedla v kategorii juniorky i Tereza Vařeková,
která si z Ostravy odvezla pohár za 3. místo.Výprava GK Šumperk


Další medaile jsme se dočkali v kategorii žen,
kde zásluhou Viktorie Haráskové putovalo do Šumperka třetí stříbro. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou romantickou komedii LÉTO S GENTLEMANEM, kterou šumperské kino Oko uvádí od 14. do 25. února. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární český herec napsal scénář k filmu Léto s gentlemanem?

A) Jaromír Hanzlík
B) Jiří Bartoška
C) Ondřej Vetchý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební a taneční přehlídku KELTSKÝ VEČER, která se uskuteční v DK Šumperk v sobotu 16. února, vyhráli Alena Turková z Bratrušova, Ivana Tomášková ze Svébohova, Jana Koníčková z Rudy nad Moravou, Elena Hřebáčková ze Šumperka a Josef Haramia ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhru si vyzvedněte v pokladně kina OKO v Šumperku.