SPORT

37. ročník o Zlatý štít VOKD

15. února 2012, 13:51, téma GYMNASTIKA, rejdakce
37. ročník o Zlatý štít VOKD Šumperk / Ostrava - Závod ve sportovní gymnastice žákyň, juniorek a žen - 37. ročník o Zlatý štít VOKD – Memoriál M. Bernatíka - Ostrava 11.2.2012


Mimo závodní sezónu uspořádali činovníci klubu TJ VOKD Ostrava Poruba závod XXXVII. ročník o ZLATÝ ŠTÍT VOKD - MEMORIÁL M. BERNATÍKA. Ačkoliv gymnastky mají začátkem února ještě přípravné období, sjelo se do Ostravy poměrně široké a kvalitní startovní pole. Gymnastický klub Šumperk měl zastoupení ve všech kategoriích. Závod byl dvojbojem na bradlech a kladině.

V kategorii začínajících žákyň sbíraly své cenné závodní zkušenosti hned 4 závodnice GK Šumperk – Pavlů Michaela /6. místo/, Talandová Eliška /12. místo/, Hrozová Julie /17. místo/ a Stejskalová Ludmila /21. místo/.

 


Mezi mladšími žákyněmi získala za své pěkně předvedené sestavy stříbrnou medaili Veronika Veselá.


Velmi silná konkurence se sešla v kategorii starších žákyň. O to cennější je stříbrná medaile pro Marii Nevrklovou, která skončila těsně před svými oddílovými kolegyněmi Bárou Fricovou /3. místo/, Adélou Měrkovou /4. místo/ a Vendulou Měrkovou /5. místo/. Děvčata od sebe dělilo pouze pár desetin bodu. V této kategorii předvedla své gymnastické umění také Sabina Maršálková/11. místo/.

 

Výborné výkony předvedla v kategorii juniorky i Tereza Vařeková,
která si z Ostravy odvezla pohár za 3. místo.Výprava GK Šumperk


Další medaile jsme se dočkali v kategorii žen,
kde zásluhou Viktorie Haráskové putovalo do Šumperka třetí stříbro. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).