SPORT

37. ročník o Zlatý štít VOKD

15. února 2012, 13:51, téma GYMNASTIKA, rejdakce
37. ročník o Zlatý štít VOKD Šumperk / Ostrava - Závod ve sportovní gymnastice žákyň, juniorek a žen - 37. ročník o Zlatý štít VOKD – Memoriál M. Bernatíka - Ostrava 11.2.2012


Mimo závodní sezónu uspořádali činovníci klubu TJ VOKD Ostrava Poruba závod XXXVII. ročník o ZLATÝ ŠTÍT VOKD - MEMORIÁL M. BERNATÍKA. Ačkoliv gymnastky mají začátkem února ještě přípravné období, sjelo se do Ostravy poměrně široké a kvalitní startovní pole. Gymnastický klub Šumperk měl zastoupení ve všech kategoriích. Závod byl dvojbojem na bradlech a kladině.

V kategorii začínajících žákyň sbíraly své cenné závodní zkušenosti hned 4 závodnice GK Šumperk – Pavlů Michaela /6. místo/, Talandová Eliška /12. místo/, Hrozová Julie /17. místo/ a Stejskalová Ludmila /21. místo/.

 


Mezi mladšími žákyněmi získala za své pěkně předvedené sestavy stříbrnou medaili Veronika Veselá.


Velmi silná konkurence se sešla v kategorii starších žákyň. O to cennější je stříbrná medaile pro Marii Nevrklovou, která skončila těsně před svými oddílovými kolegyněmi Bárou Fricovou /3. místo/, Adélou Měrkovou /4. místo/ a Vendulou Měrkovou /5. místo/. Děvčata od sebe dělilo pouze pár desetin bodu. V této kategorii předvedla své gymnastické umění také Sabina Maršálková/11. místo/.

 

Výborné výkony předvedla v kategorii juniorky i Tereza Vařeková,
která si z Ostravy odvezla pohár za 3. místo.Výprava GK Šumperk


Další medaile jsme se dočkali v kategorii žen,
kde zásluhou Viktorie Haráskové putovalo do Šumperka třetí stříbro. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.