ARCHIV ČLÁNKŮ

Filtr pro hledání:

archiv bleskovek

hledej v archivu:

rok vydání článku:

měsíc vydání článku:

Prosinec 2018

Z policejní linky - 52. týden

Zpravodajství, 30. prosince 2018, 20:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 52. týden
 • Chvilka nepozornosti
 • Poškozené vozidlo
 • Zloděj vzal potraviny
 • Vloupání do garáže
 • Alkohol za volantem

Nový rok v Zábřeze začne koncertem

Kultura, 28. prosince 2018, 12:00, tyč
Zábřeh – Vstup do roku 2019 zpříjemní na Nový rok obyvatelům Zábřeha slavnostní novoroční koncert v kostele sv. Barbory. Vystoupí na něm Zábřežský komorní orchestr pod vedením Milana Plodka se sólisty Stanislavem Bartoškem na trubku a sopranistkou Eliškou Hrochovou.

Silvestrovskou oslavu odstartuje komedie

Kultura, 28. prosince 2018, 10:38, tyč
Silvestrovskou oslavu odstartuje komedie Šumperk – Už třetím rokem mohou příznivci netradičních oslav přivítat nový rok v prostorách šumperského divadla.

Chystá se velkolepá oslava silvestra pro děti

Zpravodajství, 27. prosince 2018, 13:57, BH
Chystá se velkolepá oslava silvestra pro děti Bludov – V Pradědově dětském muzeu v Bludově to i letos bude poslední den v roce velkolepé. Chystá se zde Dětský silvestr. Oslava konce roku se neobejde bez kostýmů, dětského „šampaňského“, maškarního bálu a dobrého občerstvení.

Z policejní linky - 51. týden

Zpravodajství, 26. prosince 2018, 19:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 51. týden
 • Krádež ve sběrných surovinách
 • Boural pod vlivem
 • Srážka s cyklistou
 • Vozidlo skončilo na střeše
 • Řídil přes zákaz
 • Sebral vše, co našel
 • Kýchnutí za sto tisíc
 • Srážka dvou vozidel
 • Vymyslel si přepadení
 • Další podnapilý řidič
 • Mladík nezvládl smyk
 • Alkohol za volantem

Mezi svátky zazní v H-clubu metalové riffy

Kultura, 22. prosince 2018, 17:10, redakce
Mezi svátky zazní v H-clubu metalové riffy Šumperk – V pátek 28. prosince se v šumperském H-clubu uskuteční tradiční hudební večírek, který pro rockové a metalové fanoušky pořádá úspěšná kapela Dying Passion. Vedle této formace v čele s charismatickou zpěvačkou Zuzanou Jelínkovou vystoupí doom black metalová kapela Somnus Aeternus z Brna a alternativní parta SIbérija z Rýmařova.

Ve Vikýřovicích hořela chatka, ve které spal muž

Zpravodajství, 22. prosince 2018, 07:00, redakce
Ve Vikýřovicích hořela chatka, ve které spal muž Vikýřovice – Čtyři jednotky z řad profesionálních a dobrovolných hasičů zasahovaly v pátek 21. prosince ve Vikýřovicích na Šumpersku. Oznámení o požáru chatky o velikosti 4 krát 3 metry převzala linka tísňové pomoci tři minuty před osmou hodinou ranní.

Pořádně nevíme, co bude dál, obávají se bratři Hrochové. Sidecarcrossové reprezentanty trápí finanční trable

Sport, 21. prosince 2018, 20:00, Petr Fišer
Pořádně nevíme, co bude dál, obávají se bratři Hrochové. Sidecarcrossové reprezentanty trápí finanční trable Postřelmůvek – Prorazili mezi domácí špičku. V mezinárodním měřítku směřují mílovými kroky mezi dvacet nejlepších posádek na světě. Přesto si mladí sidecarcrossaři v porovnání s daleko bohatšími sportovními odvětvími musejí připadat jako chudí příbuzní. PAVEL a MARTIN HROCHOVÉ přiznávají: „Po finanční stránce to nevypadá vůbec dobře. Pořádně nevíme, co bude dál,“ posteskli si smutným hlasem.

PAPÍROVÍ DRACI SE VRACÍ! V Šumperku jsem zažil nejlepší hokejové roky, tvrdí Pavel Kormunda

Sport, 20. prosince 2018, 09:00, Petr Fišer
PAPÍROVÍ DRACI SE VRACÍ! V Šumperku jsem zažil nejlepší hokejové roky, tvrdí Pavel Kormunda Plzeň, Šumperk – Šumperk mu přirostl k srdci jako málokomu „přespolnímu“. Z lásky na první pohled se vyklubal věrný vztah založený na pevných základech, který trvá dodnes. PAVEL KORMUNDA byl před dvaceti lety důležitou součástí hokejového týmu, jenž se prokousal k nejslavnějšímu postupu do první ligy v klubové historii. Po vánočních svátcích se na oblíbené místo vrátí, aby potěšil diváky svou přítomností v jedinečném utkání. Pod organizátorskou taktovkou Radka Kučery se představí se spoustou dalších známých tváří.

V zábřežské mateřince Zahradní prožili krásný advent

Zpravodajství, 20. prosince 2018, 08:00, redakce, Eva Valouchová
V zábřežské mateřince Zahradní prožili krásný advent Zábřeh – V MŠ Zahradní v Zábřehu začaly oslavy adventu již v úterý 27. listopadu, a to Vánoční výstavou, která má několikaletou tradici a i letos byla velmi úspěšná. Expozici navštěvují děti z místních základních a mateřských škol, jejich rodiče a všichni, kdo mají zájem o nápaditý dárek pro své blízké. Dekorace připravují učitelky z této MŠ a mají velkou radost, že se líbí. Výtěžek prodejní výstavy využije MŠ na koupi dárků a pomůcek pro děti.

Běžecká „Dvanáctka“ opět na Silvestra

Sport, 19. prosince 2018, 18:00, Petr Fišer
Běžecká „Dvanáctka“ opět na Silvestra Vikýřovice – Poslední běžeckou akcí končícího roku bude i letos Vikýřovická 12. Silvestrovské soupeření odstartuje v 11 hodin. Na účastníky čeká dvanáctikilometrový okruh po polních a lesních cestách, který důkladně prověří jejich fyzickou připravenost.

Dva Halodové zase v jednom týmu: „Nejspíš nás berou jako balíček.“

Sport, 19. prosince 2018, 15:00, téma HOKEJ, Petr Fišer
Dva Halodové zase v jednom týmu: „Nejspíš nás berou jako balíček.“ Šumperk – Kdyby se vyhlašovala anketa Skokan měsíce, brankář šumperského hokejového týmu ONDŘEJ HALODA by bezpochyby patřil mezi hlavní kandidáty na celkové prvenství. Po odchodu slovenského kolegy Mateje Kristína přitahoval puky jako magnet a velkou měrou přispíval k úspěšným výsledkům z poslední doby.

Soud přikázal platit milióny

Zpravodajství, 19. prosince 2018, 11:00, Jaroslav Kropáč
Šumperk – Okresní soud v Šumperku uznal nárok Podniků města Šumperk (PMŠ) na náhradu škody po bývalém řediteli PMŠ Luďku Šperlichovi. Městské firmě má zaplatit několik miliónů korun. Šperlich byl před časem v jiném procesu odsouzen také za zanedbání povinností při správě cizího majetku.

„Řemeslo má zlaté dno,“ vzkázal šumperský starosta Tomáš Spurný deváťákům

Zpravodajství, 19. prosince 2018, 09:00, redakce, placená reklama
„Řemeslo má zlaté dno,“ vzkázal šumperský starosta Tomáš Spurný deváťákům Stovky osmáků a deváťáků, jejich rodiče a učitele přilákal ve čtvrtek 6. prosince Den otevřených dveří a Den zaměstnavatelů na Střední škole železniční, technické a služeb v Šumperku. Adventně vyzdobená škola se otevřela veřejnosti, aby představila dvě desítky učňovských i maturitních oborů.

Konečně. Už i Loučná nad Desnou má nové vedení

Zpravodajství, 19. prosince 2018, 08:00, Jaroslav Kropáč
Loučná nad Desnou – Po dvou měsících od komunálních voleb má obec Loučná nad Desnou nové vedení. Starostkou je Petra Harazímová, místostarostou bývalý první muž obce Jaroslav Sembdner. Nové vedení si Loučenští zvolili až na druhý pokus. V průběhu prvního ustavujícího zasedání v listopadu nezískal nikdo z kandidátů na starostu dostatečný počet hlasů.

Kauza Dolní Studénky vs. Helena Vondráčková končí

Zpravodajství, 18. prosince 2018, 20:00, Jaroslav Kropáč
Dolní Studénky – Agentura MM Praha a Martin Michal, manžel Heleny Vondráčkové, neuspěli s odvoláním proti rozhodnutí policie, která se odmítla zabývat případem zrušeného koncertu populární zpěvačky v Dolních Studénkách. Policie šetření uzavřela s tím, že k žádnému porušení zákona nedošlo. Zástupci Vondráčkové tvrdili, že jim starosta Radim Sršeň poté, co koncert narychlo zrušili, hrozil medializací celé kauzy, a tím se dopustil trestného činu vyhrožování.

S Big Bandem zazpívá držitelka ceny Thálie

Kultura, 18. prosince 2018, 12:00, Ondřej Polák
S Big Bandem zazpívá držitelka ceny Thálie Zábřeh – Přitažlivého hudebního hosta si pozval na svůj tradiční vánoční koncert zábřežský orchestr Moravia Big Band. Ve středu 19. prosince spolu s dalšími vokalisty úspěšného tělesa vystoupí v kulturním domě muzikálová a televizní herečka Daniela Šinkorová. Koncert začíná v 19 hodin.

Kulturáky nabízí vstupenky a poukazy pod stromeček

Kultura, 18. prosince 2018, 08:00, ok
Kulturáky nabízí vstupenky a poukazy pod stromeček Šumperk, Zábřeh – Kulturní dům v Zábřeze i Dům kultury Šumperk zahájily prodej dárkových poukazů a vstupenek na rok 2019. Ty se mohou stát kromě jiného i vítaným dárkem pro letošní Vánoce.

Z policejní linky - 50. týden

Zpravodajství, 16. prosince 2018, 20:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 50. týden
 • Pomoc při vyšetřování
 • Vozidlo skončilo na střeše
 • Zmizela střešní krytina
 • Řídil i přes zákaz
 • Srazil chodce a ujel
 • Řidiče zaskočilo kýchnutí
 • Pomsta bývalé přítelkyni
 • S autorskými právy si hlavu nelámal
 • Podvodný inzerát
 • Alkohol za volantem
 • Řidič přehlédl chodkyni
 • Mladík naboural do autobusu
 • Vloupání do garáže
 • Přišla o peněženku

Smolaři oslaví 45. výročí

Kultura, 12. prosince 2018, 19:00, redakce
Smolaři oslaví 45. výročí Mohelnice – Svůj tradiční vánoční koncert letos skupina Smolaři z Mohelnice spojí s připomínkou 45. výročí existence. Regionální folková a trampská legenda bude slavit v sobotu 15. prosince v domě kultury od 17 hodin.

Vánoční jarmark v Zábřeze prosvítí betlémské světlo

Kultura, 12. prosince 2018, 17:00, Ondřej Polák
Zábřeh – V neděli 16. prosince, týden před vánočními svátky, obsadí Masarykovo náměstí v Zábřeze prodejci s nabídkou rozmanitého zboží lákajícího k posledním předvánočním nákupům. Prostory před zámkem zase provoní nejrůznější druhy punče a svařáky nebo horkého moštu, vůně palačinek či jiných sladkostí a dobrot. Novinkou letošního jarmarku bude prezentace výrobců regionálních potravin.

Muzejíčko obsadily betlémské figurky v životní velikosti

Kultura, 12. prosince 2018, 15:00, tyč
Muzejíčko obsadily betlémské figurky v životní velikosti Šumperk – Poslední letošní výstavou v Muzejíčku šumperského muzea je výstava betlémů. „Tentokrát jsme si pro malé i velké návštěvníky připravili betlémy pocházející z vlastních muzejních sbírek. Obdivovat můžete více než třicet betlémových souborů vyrobených z rozmanitých materiálů, v různých obdobích a v různé velikosti,“ uvedla mluvčí muzea Eva Šebestíková.

Kolbabovi fanoušci se vydají do nejvyšších hor

Kultura, 12. prosince 2018, 13:00, tyč
Kolbabovi fanoušci se vydají do nejvyšších hor Zábřeh – Setkání s jedním z nejznámějších českých cestovatelů Jiřím Kolbabou, dobrodruhem a cestopisným zpravodajem Rádia Impuls, připravil kulturní dům v Zábřeze na pondělí 17. prosince. Návštěvníci se s ním tentokrát vydají na putování panenskou a téměř liduprázdnou přírodou v Himaláji.

Dobrodruh Pavel Paloncý: Když víte, proč to děláte, máte vůli všechno snášet

Sport, 12. prosince 2018, 10:00, Petr Fišer
Dobrodruh Pavel Paloncý: Když víte, proč to děláte, máte vůli všechno snášet Šumperk – Ve 34 letech je nejúspěšnějším dálkovým běžcem. Učarovaly mu závody, které jsou delší než maratóny, a navíc nevedou po silnici. Potil krev ve vyprahlé poušti i v nekompromisních andorských horách. Ve své sbírce má medaile z nejtěžších mezinárodních klání včetně světových šampionátů. Seznamte se: PAVEL PALONCÝ.

Pozvání do nově otevřené kavárny + bar KAFINELL

Zpravodajství, 12. prosince 2018, 08:00, redakce, placená reklama
Pozvání do nově otevřené kavárny + bar KAFINELL Milí čtenáři šumperského reje, chtěli bychom Vás pozvat do nově otevřené kavárny Kafinell, která se nachází na Lužickosrbské ulici, naproti obchodnímu centru Conti (bývalý dřevotvar).

Hráči se musí probrat a dát dohromady, varuje kouč Šíma

Sport, 12. prosince 2018, 07:00, Petr Fišer
Hráči se musí probrat a dát dohromady, varuje kouč Šíma Šumperk – Budíček! Basketbalisté Šumperka po rekordním debaklu od Opavy prohráli oba venkovní zápasy a jejich klesající forma nevěstila nic dobrého. „Hráči se musí probrat a dát dohromady. V opačném případě se budeme trápit i proti Krnovu,“ varoval ustaraný trenér Radim Šíma.

Divadlo Ďábel proti bohu v klášterním kostele v Šumperku

Zpravodajství, 12. prosince 2018, 07:00, redakce, placená reklama
Divadlo Ďábel proti bohu v klášterním kostele v Šumperku Pod značkou Eagle Performance a pod záštitou starosty města Šumperka Tomáše Spurného uvádí generální partner OSKA PROLEN v úterý 18. prosince divadelní inscenaci Marie Procházkové v režii Michaela Taranta s názvem Ďábel proti bohu, a to s dalším bohatým doprovodným programem.

Sociální pracovníci se do izolovaných obcí nyní dostanou novým autem

Zpravodajství, 11. prosince 2018, 16:00, BH
Sociální pracovníci se do izolovaných obcí nyní dostanou novým autem Šumperk, Hanušovice – Devítimístná dodávka bude nyní sloužit terénním pracovníkům obecně prospěšné společnosti SPOLEČNĚ-JEKEHTANE na Hanušovicku. Ta v oblasti poskytuje tři služby sociální prevence. Odborné sociální poradenství formou občanské poradny, terénní programy a sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Jde o komplexní práci s rodinami, kde se běžně vyskytuje pět a více dětí.

Zledovatělá skála zradila turistku. Po kamenech padala deset metrů

Zpravodajství, 11. prosince 2018, 13:00, Jaroslav Kropáč
Zledovatělá skála zradila turistku. Po kamenech padala deset metrů Oskava – Vážné zranění utrpěla v úterý 4. prosince žena, která se pokoušela vylézt na zříceninu hradu Rabštejn u Oskavy. Na kluzké skále jí sjela noha a turistka se zřítila z deseti metrů. Záchranná operace trvala přes hodinu.

Hasiči v Novém Malíně mají moderní požární zbrojnici

Zpravodajství, 11. prosince 2018, 10:00, Jaroslav Kropáč
Nový Malín – Sbor dobrovolných hasičů v Novém Malíně bude od nynějška vyjíždět k zásahům z nově zrekonstruované požární zbrojnice. Na projekt za zhruba osm miliónů korun získala obec dotace.

Lidé přijdou o vytíženou poštu

Zpravodajství, 11. prosince 2018, 07:00, Jaroslav Kropáč
Šumperk – Od nového roku nebude fungovat pošta v Jesenické ulici v Šumperku. Kvůli připravované rekonstrukci autobusového nádraží ji totiž město zbourá. V polovině příštího roku by se ale mohla otevřít nová pobočka pošty přímo v budově sousedního vlakového nádraží. Veškerou agendu po dočasně zrušené provozovně si lidé vyřídí u přepážek v centru města.

Jízdní řády MHD

Zprávy, 10. prosince 2018, 00:00, redakce
Jízdní řády MHD Přinášíme aktualizované jízdní řády MHD Šumperk a MHD Zábřeh.

Z policejní linky - 49. týden

Zpravodajství, 9. prosince 2018, 20:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 49. týden
 • Řídil pod vlivem alkoholu
 • Vloupání do garáže
 • Vozidlo skončilo v potoku
 • Srážka se zvířetem
 • Vykradená garáž
 • Sražená chodkyně
 • Alkohol za volantem
 • Podvodník na internetu
 • Zmizela měď a autobaterie
 • Na mokré vozovce dostal smyk
 • Ledovka potrápila řidiče
 • Zabydlel se v cizí chatě
 • Obezřetnost v předvánočním období se vyplatí

Hvězda Evy Holubové opět zazáří

Kultura, 5. prosince 2018, 19:00, Ondřej Polák
Hvězda Evy Holubové opět zazáří Zábřeh – Letošní úspěšnou divadelní sezónu v zábřežském domě kultury zakončí v sobotu 8. prosince one woman show Hvězda. Po celé republice téměř vždy vyprodané představení zobrazuje myšlenkový svět fiktivní hvězdy – úspěšné seriálové herečky - během nejdivočejšího týdne jejího života. Hra, která se do Zábřeha vrací po téměř třech letech, byla napsána přímo na tělo populární Evě Holubové.

Šumperskou galerii navštíví excelentní grafik Igor Piačka

Kultura, 5. prosince 2018, 17:00, ok
Šumperskou galerii navštíví excelentní grafik Igor Piačka Šumperk – Slovenský výtvarník Igor Piačka bude hlavním protagonistou poslední letošní vernisáže v Eagle Gallery v Nemocniční ulici v Šumperku. Excelentní grafik, ale také malíř, osobně zahájí svou autorskou výstavu ve čtvrtek 6. prosince v obvyklých 19 hodin.

První Kabaret Bukowski bude patřit spisovatelkám

Kultura, 5. prosince 2018, 15:00, redakce
První Kabaret Bukowski bude patřit spisovatelkám Šumperk – Literární vinárna Bukowski ve Starobranské ulici v Šumperku nedávno oslavila první rok své existence. Během něj už v ní proběhlo více než dvacet komorních akcí, čtení a setkání se spisovateli. Před nedávnem se uvolnil větší prostor hned vedle vinárny, který se provozovatelé Bukowskeho rozhodli nepravidelně využívat na větší komponované večery. Nazvali je Kabaret Bukowski, v rámci večera se literatura potká s jinými obory, hudbou či filmem či výtvarným uměním.

Šumperk byl životní volba, udělal jsem dobře, tvrdí Drak tělem i dušíROZHOVOR

Sport, 5. prosince 2018, 10:00, téma HOKEJ, Petr Fišer
Šumperk byl životní volba, udělal jsem dobře, tvrdí Drak tělem i duší Šumperk – Hned v prvním zápase, do kterého na Tyršově stadiónu vletěl rovnou po hlavě stylem natěšeného buldoka, stačilo několik střídání a hokejový Šumperk mu ležel u nohou. RADEK KUČERA boural u mantinelů jednoho soupeře za druhým a nezastavil se před ničím. Dřel, makal, srdnatě se rval o každý puk a potil krev jako málokdo. Ať už z pozice hráče, nebo později sportovního manažera a trenéra.

CYKLISTICKÉ VZPOMÍNÁNÍ: Sto třicet let plných událostí

Sport, 5. prosince 2018, 08:00, Petr Fišer
CYKLISTICKÉ VZPOMÍNÁNÍ: Sto třicet let plných událostí Šumperk, Sudkov – Ke svolání „přípravného“ setkání v restauraci U Adély měli pádný důvod. Každý, kdo tíhne k cyklistickému oddílu pod hlavičkou Tělovýchovné jednoty Šumperk, nemohl v Sudkově chybět. Vždyť se blíží čas 130. výročí!

Tříkrálová sbírka vznikla v Zábřeze. Její historii přibližuje unikátní výstava

Zpravodajství, 4. prosince 2018, 16:00, bav
Tříkrálová sbírka vznikla v Zábřeze. Její historii přibližuje unikátní výstava Zábřeh – Výstavou mapující minulost Tříkrálové sbírky se zábřežská Charita ohlíží za její dlouhou a zajímavou historií. Expozici mohou zájemci navštívit v galerii kina Retro do 9. prosince. Mimo jiné se tam dozví, že právě Zábřežsko bylo místem, kde sbírka vznikla a kde se konal její nultý ročník.

Benefice s dražbou obrazů pomůže dětem v tísni

Zpravodajství, 4. prosince 2018, 13:00, hap
Benefice s dražbou obrazů pomůže dětem v tísni Šumperk – Už třetí rok malovaly šumperské seniorky obrazy, které budou vydraženy na Benefici s Pontisem a letos pomohou dětem, které se ocitly spolu se svými rodiči v tísni. Dražba se tentokrát odehraje v komornějším prostředí Kavárničky Lalala a její výtěžek pomůže uskutečnit letní tábor pro děti, které prožívají nelehkou životní situaci.

Šumperk chystá dvě velké stavební lokality. Zájemci si ale musí počkat

Zpravodajství, 4. prosince 2018, 10:00, Jaroslav Kropáč
Šumperk – Šumperská radnice rezervovala zájemcům poslední volné stavební parcely v lokalitě Za Hniličkou. V Horní Temenici postupně nabídla sedmnáct míst pro výstavbu rodinných domů. Další zatím nejsou. Nové lokality pro stavebníky ale město připravuje.

Co vzal oheň, vrátil soucit

Zpravodajství, 4. prosince 2018, 07:00, Jaroslav Kropáč
Vyšehoří – Rodina včetně tří malých dětí bez střechy nad hlavou a škoda za jeden a půl miliónu korun. To je výsledek požáru rodinného domu ve Vyšehoří, o kterém jsme čtenáře informovali v minulém vydání Týdne na severu. Teď se zdá, že příběh bude mít přeci jen šťastný konec. Lidé z celého okresu už obyvatelům zničené stavby darovali statisíce korun.

Z policejní linky - 48. týden

Zpravodajství, 2. prosince 2018, 20:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 48. týden
 • Alkohol za volant nepatří
 • Šla tančit a přišla o telefon
 • S vozem přejel do protisměru
 • Střet vlaku s automobilem
 • Kudy šel, tudy kradl
 • Skončil na záchytné stanici
 • Vzal, co mu nepatřilo
 • Pád ze žebříku
 • Senior havaroval
 • Srážka s cyklistkou
 • Alkohol za volantem
 • Poškrábaný automobil


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.