ARCHIV ČLÁNKŮ

Filtr pro hledání:

archiv bleskovek

hledej v archivu:

rok vydání článku:

měsíc vydání článku:

Srpen 2018

Mezinárodní výstup na Králický Sněžník

Zpravodajství, 30. srpna 2018, 16:00, redakce, placená reklama
Mezinárodní výstup na Králický Sněžník Září může být pro mnoho lidí smutným znamením končícího léta a dlouhých dnů. Ale ti, kteří rádi chodí po horách, ví, že září je skvělým měsícem. Horko letních dní neztěžuje náročné výstupy, lesy se začínají zbarvovat, ale zima ještě zdaleka nepřišla. Pro všechny, kteří rádi chodí po horách, ale i pro ty, kteří vrcholy běžně nezdolávají, ale chtějí se konečně podívat na Sněžník, je každoroční výstup na Králický Sněžník jako dělaný.

Cvičení s postiženými dětmi

Adámkova poradna, 29. srpna 2018, 20:00, redakce
Cvičení s postiženými dětmi Dobrý den, slyšela jsem, že je v Šumperku speciální zařízení pro postižené děti, se kterými se cvičí a jejich stav se pak zlepšuje. Chci se zeptat, jak to funguje a jestli toto zařízení funguje také v rámci sociálních služeb? Martina, Nový Malín

Reprezentační snajpr Draky neposílí, upláchl do Polska

Sport, 29. srpna 2018, 14:00, Petr Fišer
Reprezentační snajpr Draky neposílí, upláchl do Polska Šumperk – Přestože je se skladbou týmu relativně spokojený, pořád se pečlivě rozhlíží na hráčském trhu. Trenér šumperských hokejistů Jozef Zavadil povolal na Tyršův stadión zkušeného snajpra, který v dobách největší slávy patřil na Slovensku k nejlepším střelcům tamní elitní soutěže.

Metalové pištění zachránili Kabáti

Kultura, 29. srpna 2018, 11:00, Ondřej Polák
Metalové pištění zachránili Kabáti Šumperk – Další důkaz, že Česko je země revivalům zaslíbená, podala minulý pátek hudební přehlídka Revival invaze. Na její 10. ročník dorazilo i přes deštivou odpolední předzvěst tisíc fanoušků. Zájem překvapil i samotné pořadatele. Během akce museli narychlo vyrábět další vstupenky, aby uspokojili nečekanou poptávku. Naštěstí Pavlínin dvůr v Šumperku je dost velký na to, aby pojmul třeba i spartakiádu.

Velkolepá oslava vypukne už o víkendu

Kultura, 29. srpna 2018, 08:00, Jan Kratochvíl
Velkolepá oslava vypukne už o víkendu Olomouc – V pátek a v sobotu vyvrcholí v našem kraji oslavy 100. výročí založení Československa. Největší akcí, která významné jubileum u nás připomene, bude velký open air koncert, který pořádá olomoucké hejtmanství. Na část programu je vstup zdarma.

Na novou školní tělocvičnu se těší celý Bohdíkov

Zpravodajství, 28. srpna 2018, 20:00, BH
Na novou školní tělocvičnu se těší celý Bohdíkov Bohdíkov – Základní škola v Bohdíkově se dočkala vlastní tělocvičny. Na vybavené zázemí pro sportovní aktivity čekala devět let a těší se na ni celá obec. Současně v rámci vybudování nové přístavby vznikla i další učebna. Ta zase pomůže škole pojmout plnou kapacitu žáků.

Z hospody odjeli autem. Domů došli pěšky

Zpravodajství, 28. srpna 2018, 16:00, bav
Zábřeh, Hoštejn – Trestnému činu ohrožení pod vlivem návykové látky čelí 21letý mladík z Hoštejna. Poté, co s kamarády strávil večer v jedné z místních heren, nechtělo se mu domů pěšky, a tak i přes konzumaci alkoholu usedl za volant. Městské strážníky na něj upozornily záběry z kamerového systému.

Adámka přijala v Praze ministryně financí Schillerová

Zpravodajství, 28. srpna 2018, 13:00, redakce, placená reklama
Adámka přijala v Praze ministryně financí Schillerová Šumperk – V posledních týdnech se v mnoha médiích vyrojily informace o tom, že neziskový sektor čekají velké finanční škrty. Ředitel šumperského Pontisu Miroslav Adámek se proto rozhodl konzultovat toto téma v nejvyšších patrech české politiky. V minulém týdnu se sešel s ministryní financí Alenou Schillerovou.

O novou knihovnu je mimořádný zájem. Přijedou i zájezdové autobusy

Zpravodajství, 28. srpna 2018, 10:00, hap
Šumperk – Městská knihovna Šumperk odhalí hned první zářijový den své nové prostory v budově zrekonstruované „Masaryčky“. V dalších dnech ji čeká pořádání celostátní konference i zájezdy knihovníků z celého kraje, kteří se na exkurzi do moderně opravené budovy ve velkém počtu hlásí.

Černý pátek. Smrt si přišla pro hasiče

Zpravodajství, 28. srpna 2018, 07:00, Jaroslav Kropáč
Černý pátek. Smrt si přišla pro hasiče Libivá, Bludov – Zásahová cisterna zábřežských hasičů vyrazila minulý pátek odpoledne na pomoc lidem, kteří na Mohelnicku havarovali při dopravní nehodě. Na jejich příjezd ale čekali marně. Požární cisterna totiž v plné rychlosti sjela u Libivé z cesty a narazila do stromu. Jeden hasič na místě zemřel a další se zranili. Příčinu tragédie vyšetřuje policie.

Z policejní linky - 34. týden

Zpravodajství, 26. srpna 2018, 20:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 34. týden
 • Zmizelo jí kolo
 • Schovaná munice
 • Policisté žádají o pomoc
 • Za nehodu mohl nejspíš mikrospánek
 • Zmizely balíky sena
 • Vloupání do automobilu
 • Okradli seniorku
 • Hledání účastníka a svědků nehody
 • Během jízdy praskla pneumatika
 • Vážná dopravní nehoda
 • Krádež finanční hotovosti
 • Nehody motorkářů

Ředitel Pontisu jede za ministryní

Zpravodajství, 22. srpna 2018, 20:00, redakce
Ředitel Pontisu jede za ministryní Šumperk, Praha – Miroslav Adámek, ředitel obecně prospěšné společnosti Pontis v Šumperku, navštíví v příštích dnech ministryni financí Alenu Schillerovou. Chce vědět, jak bude ministerstvo v příštích letech podporovat neziskové organizace. Pontis patří mezi největší poskytovatele sociálních služeb v Olomouckém kraji.

FANTASTICKÝ VÍT NOSÁLEK! Ve finále přerovského závodu proháněl vedoucího autokrosaře mistroství Evropy

Sport, 22. srpna 2018, 17:00, Petr Fišer
FANTASTICKÝ VÍT NOSÁLEK! Ve finále přerovského závodu proháněl vedoucího autokrosaře mistroství Evropy Přerov – Je vzácným důkazem toho, že když oblíbené řemeslo ovládáte stylem uznávaného mistra, jen tak ho nezapomenete. I když se Vít Nosálek objevuje kvůli pracovnímu vytížení a časové zaneprázdněnosti na autokrosových tratích už pouze výjimečně, stále dokáže konkurovat absolutní světové špičce.

Legendární Petr Vabroušek si splnil sen. V Jeseníkách si zazávodil se synem Filipem

Sport, 22. srpna 2018, 14:00, Petr Fišer
Legendární Petr Vabroušek si splnil sen. V Jeseníkách si zazávodil se synem Filipem Červenohorské sedlo – Vítězný hattrick zkompletovali na Rock Point – Horské výzvě Radek Steklý a Jan Žaloudek. Dvojice už potřetí za sebou zaběhla nejrychlejší čas na královské trase Long. Tentokráte byla nejlepší v předposledním podniku seriálu horských běhů a trekingu v Jeseníkách a s předstihem se stala královským tandemem letošního ročníku na nejprestižnější distanci. Na Červenohorském sedle se v roli šampióna zaskvěl i známý triatlonista Petr Vabroušek, jenž si střihl závodní premiéru se svým synem Filipem.

Načaté série pokračují. Fotbalisté Postřelmova se vezou na vítězné vlně, posílený Nový Malín stále tápe

Sport, 22. srpna 2018, 11:00, téma FOTBAL, Petr Fišer
Načaté série pokračují. Fotbalisté Postřelmova se vezou na vítězné vlně, posílený Nový Malín stále tápe Postřelmov – Zatímco fotbalisté Postřelmova se dál vezou na vítězné vlně, Nový Malín je i po víkendovém kole nejnižší krajské soutěže stále na nule. Mužstvo trenéra Romana Maňky navíc dodržuje nelichotivou normu čtyř inkasovaných gólů na jedno utkání a rozpaky nakrknutých fanoušků se navyšují. Tohle se rozhodně nečekalo.

Napodobeniny slavných kapel rozparádí podesáté Pavlínin dvůr

Kultura, 22. srpna 2018, 08:00, Ondřej Polák
Napodobeniny slavných kapel rozparádí podesáté Pavlínin dvůr Šumperk – Známé hity slavných kapel zaplní v pátek 24. srpna Pavlínin dvůr v Šumperku. Oblíbená akce Revival Invaze slaví letos jubileum, poprvé se uskutečnila před deseti roky.

Labuť odletí ve čtvrtek

Kultura, 21. srpna 2018, 20:00, ok
Šumperk – Slavnostní dernisáž napíše tečku za pozoruhodnou výstavou v Eagle Gallery. Šumperská výstavní síň i touto akcí připomíná druhé výročí své úspěšné existence.

Levnější vstupenka na Flám fest je k mání do konce srpna

Kultura, 21. srpna 2018, 17:00, ok
Levnější vstupenka na Flám fest je k mání do konce srpna Zábřeh – Hudební festival Flám fest sice vypukne na zábřežském bazénu až v sobotu 8. září, ale vstupenku si zájemci mohou pořídit už nyní. Do konce srpna jsou navíc lístky k mání za zvýhodněnou cenu.

Zloděj zapózoval na kameru. Není to váš známý? 

Zpravodajství, 21. srpna 2018, 13:00, jak
Zloděj zapózoval na kameru. Není to váš známý?  Mohelnice – Z ostudy kabát si oblékl muž, který v polovině července odcizil v Mohelnici peněženku ženě u supermarketu Lidl. Ještě tentýž den pak pomocí ukradené platební karty vybral z účtu majitelky patnáct tisíc korun. Při výběru ho ale zachytila bezpečnostní kamera. 

Radní: novým strážníkům peníze nepřidáme

Zpravodajství, 21. srpna 2018, 10:00, Jaroslav Kropáč
Šumperk – Minulý týden odmítli radní v Šumperku navýšit platy nastupujícím strážníkům městské policie. Ti berou do doby, než vykonají příslušný kurz, dvanáct a půl tisíce korun hrubého. Podle některých radních je tato částka odpovídající a zvyšování platů by bylo nesystémové.  Další zase tvrdí, že jde o předvolební tah. Návrh na přidání peněz údajně nepodpořil dokonce ani starosta města a senátor Zdeněk Brož, který zároveň zastává funkci velitele městské policie. Radnice v poslední době vypsala několik výběrových řízení na nové strážníky, téměř nikdo se jí ale nepřihlásil. 

Zahrádkáři, pozor! Zákaz odběru vody 

Zpravodajství, 21. srpna 2018, 07:00, Jaroslav Kropáč
Okres – Dlouhodobé sucho přimělo městský úřad v Šumperku k razantnímu kroku. S okamžitou platností zakázal odebírat všechnu povrchovou vodu. Lidé, kteří až dosud zavlažovali zahrádky vodou z potoků a řek se teď vystavují riziku pokuty.

Problematika bezdomovectví

Adámkova poradna, 20. srpna 2018, 00:00, téma ADÁMKOVA PORADNA, redakce
Problematika bezdomovectví Dobrý den, zajímá mě váš názor na bezdomovectví. V poslední době mám pocit, že sílí názor, že bezdomovci si prostě za svoji situaci mohou sami a vlastně ani ve většině případů nemají zájem něco ve svém životě měnit. Jak se na tuto problematiku díváte vy?  Irena, Vikýřovice 

Z policejní linky - 33. týden

Zpravodajství, 19. srpna 2018, 20:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 33. týden
 • Zanedbání povinné výživy
 • Ze stodoly zmizely předměty
 • Neurvalý návštěvník
 • Dopravní nehoda
 • Lákadlo pro zloděje
 • Dopravně bezpečnostní akce
 • Nepřizpůsobil rychlost
 • Zaměřeno na řidiče
 • Nedobrzdil
 • Žádost o spolupráci při pátrání
 • Řidič skončil v cele
 • Požár rodinného domu
 • Řidiči pod vlivem alkoholu

Je radost přijít ráno do kabiny, těší kouče Draků Jozefa Zavadila

Sport, 15. srpna 2018, 19:00, téma HOKEJ, Petr Fišer
Je radost přijít ráno do kabiny, těší kouče Draků Jozefa Zavadila Šumperk – I když je letní příprava na ledě v případě šumperských hokejistů teprve v raném stádiu, jejich trenér Jozef Zavadil překypuje pozitivní energií. „Věřím, že to bude dobré. Dokonce jsem o tom přesvědčený,“ hlásil spokojeně po skončení přátelského utkání s Porubou.

Velké Losiny naložily neškodné Mohelnici, okresního rivala smetly za poločas

Sport, 15. srpna 2018, 16:00, téma FOTBAL, Petr Fišer
Velké Losiny naložily neškodné Mohelnici, okresního rivala smetly za poločas Velké Losiny – Ještě to ani zdaleka není ono. Fotbalisté Mohelnice při obnovené premiéře v krajském přeboru uhráli doma jen bod a při první venkovní konfrontaci se nechali krvavě zbičovat Velkými Losinami. Kdo předpokládal těsnou bitvu o každý míč a dramatický průběh do poslední vteřiny, nestačil valit oči.

Místo Terazkyho zkušení jezdci, aneb Jak dobýt okruh v Nepomuku

Sport, 15. srpna 2018, 13:00, Petr Fišer
Místo Terazkyho zkušení jezdci, aneb Jak dobýt okruh v Nepomuku Nepomuk – Časům, kdy na Zelené hoře bylo slyšet majora Terazkyho, už dávno odzvonilo. I tak je Nepomuk stále v kurzu. A to zejména v létě, kdy ožívá zvuky závodních silničních motocyklů.

Festival Džemfest mění program

Kultura, 15. srpna 2018, 10:00, Jan Kratochvíl
Festival Džemfest mění program Šumperk – Vleklé zdravotní problémy jsou důvodem, proč mladý zpěvák Sebastian zrušil účast na 19. ročníku festivalu Džemfest. Akce se uskuteční 19. října v Domě kultury Šumperk. Sebastiana nahradí zpěvák Jakub Děkan, jehož videoklipy provází na internetu obrovská sledovanost. Dále se mohou návštěvníci těšit na kapely Chinaski, O5 a Radeček, Vlny a Hra‘n‘ice.

Varhanní koncert v Mohelnici zakončí Fantazie na svatováclavský chorál

Kultura, 15. srpna 2018, 07:00, ok
Mohelnice – Vynikající varhaník, dirigent a také pedagog Petr Vacek připravuje na úterý 21. srpna koncert před „domácím“ publikem. Učitel základní umělecké školy v Mohelnici vystoupí v kostele sv. Tomáše Becketa.

Tečku za Létem u zámku napíší dvě filmové komedie

Kultura, 14. srpna 2018, 20:00, Ondřej Polák
Tečku za Létem u zámku napíší dvě filmové komedie Zábřeh – Následující dva srpnové čtvrtky bude pokračovat prázdninový festival Léto u zámku, a to filmovými večery pod otevřeným nebem.

Ulice zaplní pestrobarevný rej

Kultura, 14. srpna 2018, 17:00, ok
Ulice zaplní pestrobarevný rej Šumperk – Lidové tance a obyčeje z různých koutů světa budou moct tento týden obdivovat obyvatelé Šumperka. Ve středu 15. srpna vypukne 28. ročník věhlasného Mezinárodního folklorního festivalu.

Díky nové dráze ubylo hluku. Letadlům stačí kratší rozjezd

Zpravodajství, 14. srpna 2018, 14:00, jak
Díky nové dráze ubylo hluku. Letadlům stačí kratší rozjezd Nový Malín – Menší hluk ze startujících letadel je největším přínosem nové zpevněné dráhy, kterou už několik týdnů využívají letci šumperského aeroklubu. Investici za několik miliónů korun zaplatila šumperská radnice.

Rostoucí platy? Často jenom iluze

Zpravodajství, 14. srpna 2018, 10:40, jak
Okres – Ačkoli podle Českého statistického úřadu (ČSU) rostou platy v našem regionu už několikátým rokem v řadě a atakují hranici sedmadvaceti tisíc korun hrubého, realita je mnohdy jiná. Průměrné mzdy v okrese jsou stále jedny z nejnižších v Česku a lidé zde často pracují za minimální mzdu.

Čtrnáct miliónů za hotel Sport

Zpravodajství, 14. srpna 2018, 07:00, Jaroslav Kropáč
Čtrnáct miliónů za hotel Sport Šumperk – V Šumperku se blýská na lepší časy, alespoň co se týče hotelu Sport. Ten v současné době provozuje město prostřednictvím firmy Podniky města Šumperka (PMŠ). O budovu má zájem nový investor a radnici za ni nabízí čtrnáct miliónů korun.

Z policejní linky - 32. týden

Zpravodajství, 12. srpna 2018, 20:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 32. týden
 • Upozornil na sebe rychlou jízdou
 • Vloupal se do půdní kóje
 • Havárie cyklisty s tragickými následky
 • Přehlédl jedoucí automobil
 • Smyk na mokré vozovce
 • Vloupání do rekreačního objektu
 • Nedočkala se zboží, ani vrácení peněz
 • Částí vozu přejel do protisměru
 • Nevyzpytatelná zvěř
 • Odcizený model auta
 • Zaměřeno na řidiče
 • Hledání účastníka a svědky dopravní nehody

Hořeli jako papír! Fotbalisté Šumperka dostali v domácím utkání pět gólů

Sport, 8. srpna 2018, 17:00, téma FOTBAL, Petr Fišer
Hořeli jako papír! Fotbalisté Šumperka dostali v domácím utkání pět gólů Šumperk – Zatímco nezaujatý divák se královsky bavil, trenérovi šumperských fotbalistů vstávaly hrůzou vlasy na hlavě. Dostat v domácím utkání pět gólů? To se jen tak nevidí. Krajně nespokojený Bohdan Hecl nemohl v některých pasážích nedělního zápasu uvěřit vlastním očím.

Divadlo vstoupí do sezóny v novém

Kultura, 8. srpna 2018, 15:00, Ondřej Polák
Divadlo vstoupí do sezóny v novém Šumperk – Jsme naživo! To je nové heslo Divadla Šumperk, pod kterým představuje přehled titulů pro nadcházející sezónu 2018/19. Výstižný slogan avizuje kromě atraktivního dramaturgického plánu také snahu divadla oživit způsob, jak se prezentuje veřejnosti.

Rapotín zaplní pestrobarevné květiny

Kultura, 8. srpna 2018, 13:00, ok
Rapotín zaplní pestrobarevné květiny Rapotín – Věhlasná výstava mečíků v Rapotíně nabídne letos svůj 56. ročník. Tradiční akce láká nejen na dechberoucí prezentaci květin a aranžovaných kytic, ale také na bohatý doprovodný program.

Hokejoví Draci jsou na ledě. Vladimír Velčovský odmítl licenci na první ligu

Sport, 8. srpna 2018, 11:00, téma HOKEJ, Petr Fišer
Hokejoví Draci jsou na ledě. Vladimír Velčovský odmítl licenci na první ligu Šumperk – Kdyby se hledalo útočiště, kde bylo v předešlých parných dnech nejpříjemněji, zimní stadión by patřil k hlavním adeptům na prvenství. Je to tady! Hokejová sezóna se pomalu rozjíždí a v Šumperku tomu není jinak. Draci jsou na ledě od prvních srpnových dnů.

Tréninková morálka? Nejhorší za celou dobu, hudroval kouč Dietos Jan Kolařík

Sport, 8. srpna 2018, 08:00, téma AMERICKÝ FOTBAL, Petr Fišer
Tréninková morálka? Nejhorší za celou dobu, hudroval kouč Dietos Jan Kolařík Šumperk – „Mohli jsme ze sebe vymačkat víc.“ Hrající trenér šumperských Dietos Jan Kolařík při ohlédnutí za minulou sezónou ve třetí lize nešetřil kritikou směřovanou do vlastních řad. Mužstvo hrající soutěž v americkém fotbalu si přitom po dlouhé době vyzkoušelo, jak šmakuje nevšední utkání ve vyřazovací části.

Nejvíc lidí usiluje o radnici v Šumperku, v Zábřeze je naopak zájem nejnižší v historii

Zpravodajství, 7. srpna 2018, 13:00, ok, bav
Region – V úterý 31. července vypršel termín pro podání kandidátních listin pro podzimní komunální volby. V našem regionu pocítí největší konkurenci politici v Šumperku. Do voleb se tam přihlásilo 15 stran a hnutí, což je nejvíce ze všech měst v celém Olomouckém kraji. O možnost podílet se na chodu města na další čtyři roku se bude ucházet řada místních sdružení, mezi nimi také nové sdružení Šumperáci.

Šumperská knihovna zahájila velké stěhování

Zpravodajství, 7. srpna 2018, 10:00, hap
Šumperská knihovna zahájila velké stěhování Šumperk – Městská knihovna Šumperk se v těchto dnech stěhuje do nových prostor někdejší základní školy. První zářijový den uvítá v nové budově první návštěvníky. Díky novým podmínkám plánují knihovníci v různých časech dne akce pro různé věkové skupiny.

Sobotín se dočkal. Unikátní památka přestane chátrat

Zpravodajství, 7. srpna 2018, 08:00, Jaroslav Kropáč
Sobotín se dočkal. Unikátní památka přestane chátrat Sobotín – Mauzoleum rodiny Kleinů v Sobotíně se po mnoha letech dočká náročné rekonstrukce. Stavební práce zajistí, aby se výjimečná architektonická stavba zachovala i pro příští generace a současným návštěvníkům nespadla na hlavu. Restaurátoři už se záchrannou operací začali.

Z policejní linky - 31. týden

Zpravodajství, 5. srpna 2018, 20:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 31. týden
 • Násilím vzal, co mu nepatřilo
 • Alkohol za volantem
 • Střet vozidla s cyklistou
 • Odcizené jízdní kolo
 • Chtěl nocovat na komíně
 • Podnapilí řidiči skončili v cele
 • Ze stavební buňky zmizelo nářadí
 • Střet motocyklu s vozidlem

Na detailu záleží, ale je třeba ho vidět!

Sport, 2. srpna 2018, 15:59, redakce, placená reklama
Na detailu záleží, ale je třeba ho vidět! Hledáte profesionální oční optiku? Pokud ano, navštivte nově otevřenou pobočku OPTIKA STLOUKAL v Šumperku na Langerově ulici 23. Služby zbrusu nové optiky můžete využívat od 1. srpna letošního roku.

Mohelnická „holka pro všechno“: Budeme sázet na naše hráče a vlastní odchovanceROZHOVOR

Sport, 1. srpna 2018, 19:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař
Mohelnická „holka pro všechno“: Budeme sázet na naše hráče a vlastní odchovance Mohelnice – Důležitá součást funkcionářského týmu a nového výkonného výboru. Sportovní manažer, hlavní trenér, stále i aktivní hráč a správce stadiónu. Výčet funkcí, které zastává ROMAN KUBA, je od léta úctyhodný. Mohelnický srdcař znovu dokázal, že mu osud mateřského klubu není lhostejný. Přestože měl nabídky ze zajímavých fotbalových adres a destinací, zůstal mu věrný i po pádu do krajského přeboru.

Tenista Ondřej Niče dál válí, za velkou louží zanechává výraznou stopu

Sport, 1. srpna 2018, 17:00, Petr Fišer
Tenista Ondřej Niče dál válí, za velkou louží zanechává výraznou stopu Spojené státy – Jeho příběh je skvělou reklamou na sny proměněné ve skutečnost. Odchovanec tenisového Šumperka Ondřej Niče dál válí za velkou louží a sbírá jeden úspěch za druhým.

„Kvalita soutěží je čím dál horší,“ nebojí se otevřené kritiky trenér Jindřichova František Olbort

Sport, 1. srpna 2018, 15:00, téma FOTBAL, Petr Fišer
Jindřichov – Nechodí kolem horké kaše, nebojí se odložit růžové brýle. Trenér jindřichovských fotbalistů FRANTIŠEK OLBORT si stojí za svým. „Kvalita soutěží je čím dál horší. Není kde brát,“ netajil kritický pohled na věc zkušený harcovník.

Výstava odpovídá na otázku, zda Sissi pobývala v Jeseníkách

Kultura, 1. srpna 2018, 10:00, tyč
Šumperk – V Hollarově galerii šumperského muzea je od minulého týdne k vidění nová expozice s názvem Historie v kamenech.

Ušetřete čas a síly se StuJob

Kultura, 1. srpna 2018, 07:00, redakce, placená reklama
Ušetřete čas a síly se StuJob Potřebujete pomoci s prací doma či na zahradě? V Šumperku vznikl revoluční projekt, který Vám ušetří čas i sílu, díky StuJob bude Váš život jednodušší. Můžete si objednat studenta, který k Vám přijde vykonat téměř jakoukoliv práci od zastřihávání stromků, sekání trávníku, umývání oken po kompletní úklid domácnosti. Vyzpovídali jsme jeho zakladatele Daniela Sojáka a Víta Hromka, abychom Vám čtenářům přinesli informace o této užitečné novince.”

Snad se fousáčů tentokrát dočkáme, těší se v Zábřeze

Kultura, 1. srpna 2018, 07:00, Ondřej Polák
Snad se fousáčů tentokrát dočkáme, těší se v Zábřeze Zábřeh – Také v srpnu nabídnou čtvrteční večery v amfiteátru na zábřežském Masarykově náměstí pohodovou muziku a také dvě filmové projekce pod širým nebem.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru